O nás

Náš internetový obchod nabízí více než 300 kvalitních vín a to jak tuzemských tak i zahraničních. Naleznete zde vynikající moravská a zahraniční tichá vína. Samozřejmostí jsou též vína šumivá (Cava, Champagne, Prosecco, sekt), fortifikovaná a další speciální vína. Ze speciálních vín především ledové víno, které je ve světě ojedinělé, protože podmínky pro výrobu ledového vína má jen pár států evropy. Ne méně zajímavé je slámové víno, které je také výjimečné díky vysokému obsahu cukru.

Vínařstvím, které rozhodně stojí za povšimnutí je Střední vinařská škola Valtice, která produkuje vína vyjímečné kvality za příznivou cenu nebo vinařství Syfany.

Ze zahraničních vín doporučujeme vína známých osobností, kterými jsou: Pierre Richard - Chateau bel Eveque a Gerard Depardieu - Chateau de Tigne.

Exklusivně nabízíme španělské víno z vinařství Vicente Gandía, které má ve svém portfoliu vše od šumivých vín tipu Cava, až po sladká dezertní vína. Tichá červená vína pak ve všech kategoriích – Crianza, Reserva, Grand Reserva i zcela unikátní Reserva Privada.

V naší nabídce naleznete vína ze všech koutů světa. Nabízíme vína z:

Argentiny, Austrálie, České republiky, Chile, Francie, Itálie, IzraelNěmeckaPortugalska, a Španělska 

Zabýváme se nejen prodejem vína, ale také prodejem doplňků k vínu. Nabízíme stojánky na víno, sadičky, otvíráky a další zajímavé drobnosti, které jistě zpříjemní požitek z dobrého vína.

 

Rádi bychom Vás upozornili, že prodej alkoholických nápojů osobám mladším 18 let je zakázán. Pokud chcete nakupovat víno nebo jiné akloholické nápoje z našeho sortimentu, musíte být starší 18ti let. Děkujeme za pochopení. Více se dočtete v Obchodních pomínkách.

Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN