Vertikální degustace španělských vín

Zveme Vás na vertikální degustaci španělských vín, která se uskuteční ve čtvrtek 11.4.2019 od 19 hodin v naší vinotéce. Budete moci sami posoudit, jak se víno s časem mění.

Zveme Vás na vertikální degustaci španělských vín, která se uskuteční ve čtvrtek 11.4.2019 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

Připravili jsme pro vás dvě bílá a osm červených vín. Jako první budete moci ochutnat poslední přírůstky do naší nabídky. Následovat budou dva páry stejných vín různých ročníků. Jako pokračování pak bude srovnání dvou typických odrůd v různých provedeních s použitím různých způsobů školení vína. Budete moci sami posoudit, jak se víno s časem mění.

Přijďte s námi a našimi víny strávit příjemný večer v uvolněné atmosféře. Kromě chuťového zážitku si odnesete spoustu informací o vínech, která ochutnáte a mnoho zajímavého o jejich původu. 

Seznam degustovaných vín spolu s podrobnějšími informacemi naleznete v pozvánce v příloze. Fotografie z předešlých degustací najdete na našich FB stránkách Taberna.cz nebo u nás na webu v sekci Degustace. 

Cena za degustaci je 300,- na osobu

Počet míst je omezen na 16, tak prosím neotálejte s rezervací.

Vstupenky si prosím rezervujte na emailu info@taberna.cz, kde prosím, uveďte i telefonní kontakt na Vás.

Termín konání degustace: 
11.4.2019 od 19 hodin

Kde se degustace koná:
Vinotéka Taberna (... fakt dobrý víno ...)
Koněvova 289/3, Praha 3
(zastávka Tachovské náměstí, autobus 133,175 a 207 nebo zastávka Rokycanova, autobus 136) 


Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!