Vánoční degustace

Připravili jsme pro vás oblíbenou vánoční degustaci, tentokrát v omezeném počtu, ale o to víc se na váš těšíme. Pro velký zájem přidáváme termín 10.12. od 19:00, v případě zájmu nás kontaktujte.

Ani Děda mráz ani Santa Claus, nám nosí dárky Papá Noel. Jako již tradičně přijel Papá Noel o něco dříve, a proto si vás dovolujeme pozvat řízenou degustaci španělských bílých a červených vín, která se uskuteční ve středu 9.12.2017 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

Vzhledem k vládním nařízením jsme nuceni zredukovat počet účastníků na 8 osob, takže příliš neotálejte s rezervací místa!

Na úvod jsme, jako již tradične, připravili CAVU. Následovat budou novinky z limitované edice vín řady El Miracle a nová červená NEBLA. Celkem se tedy můžete těšit na 3 bílá vína, 1 růžové víno, 3 vína červená a sladkou tečku v podobě dezertního vína odrůdy Moscatel. 

Vezměte své přátele a blízké a přijďte si odpočinout od předvánočního shonu do příjemného prostředí v centru Prahy. Kromě chuťového zážitku si odnesete spoustu informací o vínech, která ochutnáte. Slibujeme, že nebudeme zpívat koledy :)

Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN

Doprava po Praze ZDARMA

Vážení zákazníci,

vzhledem k aktuální situaci máme omezenou otevírací dobu. Bez omezení zůstavjí osobní odběry a stále platí doprava po Praze zdarma pro objednávky nad 250 Kč. Zboží označené jako SKLADEM a DOPRODEJ je dostupné na prodejně.

Stále platí možnost nákupu dárkových poukazů - na nákup vín nebo na naší degustaci.

Děkujeme a přejeme hlavně pevné zdraví

zavřít