Nová španělská vína a paella

Zveme Vás na degustaci novinek ze Španělska, která se uskuteční ve čtvrtek 21.3.2019 od 19 hodin, ochutnáme pět úplně nových vín a tři Vám dobře známá vína ovšem nových ročníků a ukázku přípravy tradiční španělské paelly.

Zveme Vás na degustaci novinek ze Španělska, která se uskuteční ve čtvrtek 21.3.2019 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

Na první jarní den jsme pro Vás připravili celkem pět úplně nových vín, která jste ještě neměli možnost ochutnat a tři Vám dobře známá vína ovšem nových ročníků. Novinkami jsou dvě bílá vína, z nichž jedno je perlivé a tři červená vína. Kromě vín jsme pro vás připravili ukázku přípravy tradiční španělské paelly. Součástí ukázky bude pochopitelně také ochutnávka. 

Přijďte s námi a našimi víny strávit příjemný večer v uvolněné atmosféře. Kromě chuťového zážitku si odnesete spoustu informací o vínech, která ochutnáte a mnoho zajímavého o jejich původu. 

Seznam degustovaných vín spolu s podrobnějšími informacemi naleznete v pozvánce v příloze. Fotografie z předešlých degustací najdete na našich FB stránkách Taberna.cz nebo u nás na webu v sekci Degustace. 

Cena za degustaci je 300,- na osobu

Počet míst je omezen na 16, tak prosím neotálejte s rezervací.

Vstupenky si prosím rezervujte na emailu info@taberna.cz, kde prosím, uveďte i telefonní kontakt na Vás.

Termín konání degustace: 
21.3.2019 od 19 hodin

Kde se degustace koná:
Vinotéka Taberna (... fakt dobrý víno ...)
Koněvova 289/3, Praha 3
(zastávka Tachovské náměstí, autobus 133,175 a 207 nebo zastávka Rokycanova, autobus 136)

Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!