Deset podob vína - degustace

Zveme Vás na netradiční degustaci alkoholických nápojů vyrobených z vinného moštu, která se uskuteční ve středu 25.5.2019 od 19 hodin. Přijďte ochutnat a objevit deset podob vína, tak jak jste je pohromadě jistě neochutnali.

Zveme Vás na netradiční degustaci alkoholických nápojů vyrobených z vinného moštu, která se uskuteční ve středu 25.5.2019 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

Cesta od hroznu k hotovému nápoji je dlouhá, ale zajímavá a nemusí vždy skončit u vína. Připravili jsme pro vás deset různých, vesměs alkoholických nápojů, jejichž základem byl na začátku vinný mošt. Pochopitelně nemůžeme opomenout víno jako takové, takže na něj se dostane, a to jak v jeho lehčích podobách, tak i v podobě velmi plných a těžkých. Přijďte ochutnat a objevit deset podob vína, tak jak jste je pohromadě jistě neochutnali.

Přijďte s námi a našimi víny (a nejen těmi) strávit příjemný večer v uvolněné atmosféře. Kromě chuťového zážitku si odnesete spoustu informací o vínech, která ochutnáte a mnoho zajímavého o jejich původu. 

Seznam degustovaných vín spolu s podrobnějšími informacemi naleznete v pozvánce v příloze. Fotografie z předešlých degustací najdete na našich FB stránkách Taberna.cz nebo u nás na webu v sekci Degustace. 

Cena za degustaci je 300,- na osobu

Počet míst je omezen na 16, tak prosím neotálejte s rezervací.

Vstupenky si prosím rezervujte na emailu info@taberna.cz, kde prosím, uveďte i telefonní kontakt na Vás.

Termín konání degustace: 
25.5.2019 od 19 hodin

Kde se degustace koná:
Vinotéka Taberna (... fakt dobrý víno ...)
Koněvova 289/3, Praha 3
(zastávka Tachovské náměstí, autobus 133,175 a 207 nebo zastávka Rokycanova, autobus 136) 


Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!