Včelovina Speciál

Včelovina Speciál je speciálním způsobem vyzrálá medovina, výjimečně lahodné chuti. Lahodný nápoj ze tří druhů medu s dotekem dubového dřeva. V chuti cítit včelí plástev s jemným náznakem čokolády, vanilky a sušeného ovoce.

Zrání Včeloviny probíhá obdobně za nízkých teplot. Délka zrání výrazným podílem ovlivňuje výsledné vlastnosti nápoje: čirý vzhled, jantarově-koňakovou barvu, příjemný medově bylinný svěží buket a harmonickou medově sladkou, mírně kořeněnou chuť.

Včelovina je tradiční medovina vyrobená podle originální receptury klasickou metodou, tj. fermentací roztoku včelího medu, vody a extraktu bylin a koření. Svojí chuť získává díky pečlivému výběru nejkvalitnějších slovenských medů, kterých vyvážená kupáž je základem budoucí chuti a aromatem Včeloviny.
Řízená fermentace speciálními chladnomilnými kvasinkami probíhá při nízkých teplotách 15-17 °C, což zabezpečuje lepší zachování aromatických a chuťových vlastností použitých surovin.

Včelovina je výborná jako aperitiv nebo dezert. Vhodná je v kombinaci s moučníky, ovocem a kořeněnými jídly.

Nejlepší medovina na světě - Včelovina Speciál - která získala toto ocenění na 43. kongresu včelařů jako nelepší ve své kategorii a celkově jako nejlepší medovina na světě.

Vinař Včelco
Země původu Slovensko
Vinařská oblast Smolenice
Teplota 12 - 16° C
Objem 0,75l
Alergeny Oxid siřičitý

Doporučujeme k

Dezert
Včelovina Speciál
tip
akce
-10%
280,- Kč s DPH Původní cena 310,- Kč s DPH
ks
Dostupnost: Doprodej - skladem 2 ks
Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN