Sandara white

"ELEGANCE MŮŽE BÝT I ZÁBAVA" to je hlavní myšlenka skrytá v této lahvy. Sandara je lehké víno v elegantní láhvi, které vždy přináší nezapomenutelný zážitek. Sandara White je z celé filosofie ta "elegantní" část, "zábavu" charakterizuje spíše Sandara Rosé.

Delikátní květinové tóny, s dotykem manga a dalšího tropického ovoce a svěžím nádechem citrusů. Vášnivé bublinky a jemná delikátní chuť dodává tomuto vínu jiskru, do které se hned zamilujete.

Sandara je lehké, ale zároveň příjemně sladké, perlivé víno, do kterého se člověk zamiluje již na první pohled. Ale pod krásným vzhledem se skrývá překvapivá hloubka. Víno je neobyčejně šarmantní, najdete v něm širokou škálu zralého ovoce a to jak v chuti, tak ve vůni. V každém doušku oslní svou ovocitostí, ale také roztomilou sladkostí a příjemně svěžími bublinkami. Ač má nízký obsah alkoholu, zamotá Vám hlavu svou ladností a sex-appealem.

Vhodná jako aperitiv, k dezertům nebo zajímavým kulinářským experimentům. Doporučujeme řádně nachladit na cca 6°C.

Víno je navíc dodáváno v neobyčejně krásné láhvi, kterou sám vinař označuje za "úplně nejhezčí láhev", chcete vidět, jak tato nejhezčí láhev vypadá? Obrázek najdete v galerii a video k němu na stránkách Sandary.

Zlatá medaile - Tasting Awards Proava (Španělsko) 2014
Stříbrná medaile - AWC Vienna (Rakousko) 2014

Vinař Vicente Gandía
Země původu Španělská vína
Vinařská oblast Španělsko
Odrůda Cuvée (směs bílých vín)
Obsah alkoholu 7,5 %
Zbytkový cukr 80 g/l
Obsah cukru sladké
Teplota 6° C
Objem 0,75 l
Alergeny Oxid siřičitý

Doporučujeme k

Dezert Aperitiv
Sandara white
  • Sandara white
  • Sandara white
149,- Kč s DPH
ks
Dostupnost: skladem
Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN