Sandara rosé

"ELEGANCE MŮŽE BÝT I ZÁBAVA" to je hlavní myšlenka skrytá v této lahvy. Sandara je lehké víno v elegantní láhvi, které vždy přináší nezapomentulený zážitek. Sandara Rosé je v této filosofii za část, která reprezentuje "zábavu", "eleganci" doplňuje Sandara White.

Sandara Rosé má aroma růžové vody a červených, zralých třešní, která se rozvíjí do lahodných tónů malin a jahod, s jemnou a sladkou dochutí. Vášnivé bublinky a jemná delikátní chuť přinášejí příjemnou a hravou chuť.

Sandara je lehké, ale zároveň příjemně sladké, perlivé víno, do kterého se člověk zamiluje již na první pohled. Ale pod krásným vzhledem se skrývá překvapivá hloubka. Víno je neobyčejně šarmantní, najdete v něm širokou škálu zralého ovoce a to jak v chuti, tak ve vůni. V každém doušku oslní svou ovocitostí, ale také roztomilou sladkostí a příjemně svěžími bublinkami. Ač má nízký obsah alkoholu, zamotá Vám hlavu svou ladností a sex-appealem.

Velmi vhodná jako aperitiv, k dezertům nebo jen tak samotná. Doporučujeme řádně vychladit na cca 6°C.

Víno je navíc dodáváno v neobyčejně krásné láhvi, kterou sám vinař označuje za "úplně nejhezčí láhev", chcete vidět, jak tato nejhezčí láhev vypadá? Obrázek najdete v galerii a video k němu na stránkách Sandary.

Zlatá medaile - Premios de Cata Proava (Rakousko) 2014
Seal of Approval AWC Vienna (Rakousko) 2014

Vinař Vicente Gandía
Země původu Španělská vína
Vinařská oblast Španělsko
Odrůda Bobal
Obsah alkoholu 7,5 %
Zbytkový cukr 80 g/l
Obsah cukru sladké
Teplota 6 °C
Objem 0,75 l
Alergeny Oxid siřičitý

Doporučujeme k

Digestiv Zmrzlina Sladká jídla
Sandara rosé
  • Sandara rosé
  • Vítězný snímek soutěže
149,- Kč s DPH
ks
Dostupnost: skladem
Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN