Sada elegantních reserv

Krásná sada krásných vín - krásná vizuálně a předevších úžasná uvnitř. Sada pro milovníky těžkých vín školených v dubových sudech obsahuje:

  • Rioja Reserva - Víno rubínové barvy s cihlovými odlesky na okrajích. Ve vůni s snoubí balsamiko s tóny vanilky a kůže. Hedvábná chuť s minerálními tóny dodávají vínu krásnou strukturu. Víno zrálo v amerických a francouzských dubových sudech 24 měsíců a následně 18 měsíců v láhvi.
  • Reserva Privada - má intenzivní třešňovou barvu a bohatou vůni s náznaky kakaa, pražené kávy nebo červeného ovoce. V chuti je velmi plné, s kombinací sladkých taninů z ovoce a suchých tříslovin ze dřeva. má intenzivní třešňovou barvu a bohatou vůni s náznaky kakaa, pražené kávy nebo červeného ovoce. V chuti je velmi plné, s kombinací sladkých taninů z ovoce a suchých tříslovin ze dřeva.
  • Marqués de Chivé Reseva - intenzivní a hluboká rudá barva tolik typická pro odrůdu Tempranillo spolu s komplexní vůní zralého černého ovoce a vanilky vytvářejí z pití tohoto vína nevšední zážitek. Vše je podpořeno sametově hladkou chutí černého ovoce a lehce pikantní dochutí. Víno zrálo 12 měsíců v dubových sudech a následně ještě minimálně rok v láhvi.

Dárkové balení Sada elegantních reserv obsahuje:

1x Tempranillo Raiza Rioja Reserva 2015, Vicente Gandía
1x Hoya de Cadenas Reserva Privada 2013, Vicente Gandía
1x Tempranillo Marqués de Chivé Reserva 2014, Vicente Gandía

Součástí balení je dárková krabička s logem vinařství, balíček je tedy připravený k okamžitému předání obdarovanému.

Obsah 3x lahev 0,75 l
Alergeny Oxid siřičitý
Tempranillo Marqués de Chivé Reserva 2014, <span>Vicente Gandía</span>
tip
719,- Kč s DPH
ks
Dostupnost: skladem
Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!