Sada elegantních reserv

Krásná sada krásných vín - krásná vizuálně a předevších úžasná uvnitř. Sada pro milovníky těžkých vín školených v dubových sudech obsahuje:

 

  • Rioja Reserva - Víno rubínové barvy s cihlovými odlesky na okrajích. Ve vůni s snoubí balsamiko s tóny vanilky a kůže. Hedvábná chuť s minerálními tóny dodávají vínu krásnou strukturu. Víno zrálo v amerických a francouzských dubových sudech 24 měsíců a následně 18 měsíců v láhvi.
  • Reserva Privada - má intenzivní třešňovou barvu a bohatou vůni s náznaky kakaa, pražené kávy nebo červeného ovoce. V chuti je velmi plné, s kombinací sladkých taninů z ovoce a suchých tříslovin ze dřeva. má intenzivní třešňovou barvu a bohatou vůni s náznaky kakaa, pražené kávy nebo červeného ovoce. V chuti je velmi plné, s kombinací sladkých taninů z ovoce a suchých tříslovin ze dřeva.
  • Marqués de Chivé Reseva - intenzivní a hluboká rudá barva tolik typická pro odrůdu Tempranillo spolu s komplexní vůní zralého černého ovoce a vanilky vytvářejí z pití tohoto vína nevšední zážitek. Vše je podpořeno sametově hladkou chutí černého ovoce a lehce pikantní dochutí. Víno zrálo 12 měsíců v dubových sudech a následně ještě minimálně rok v láhvi.

 

Dárkové balení Sada elegantních reserv obsahuje:

1x Tempranillo Raiza Rioja Reserva 2015, Vicente Gandía
1x Hoya de Cadenas Reserva Privada 2013, Vicente Gandía
1x Tempranillo Marqués de Chivé Reserva 2014, Vicente Gandía

Součástí balení je dárková krabička s logem vinařství, balíček je tedy připravený k okamžitému předání obdarovanému.

Obsah 3x lahev 0,75 l
Alergeny Oxid siřičitý
Tempranillo Marqués de Chivé Reserva 2014, <span>Vicente Gandía</span>
tip
Dostupnost: Vyprodáno
Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN

Doprava po Praze ZDARMA

Vážení zákazníci,
obnovujeme provoz naší vinotéky, pro osobní odběry bude otevřeno v pondělí a ve středu vždy mezi 17 a 19 hodinou, prosíme však o dodržování hygienických opatření, vše pro vás máme připravené. Stále můžete využívat výdejních míst Uloženky nebo dopravu domů přes Messengera.

Navíc pro naše pražské zákazníky i nadále nabízíme rozvoz po Praze ZDARMA A to při nákupu nad 250 Kč.

zavřít