Frankovka 2013

Vůně je velmi výrazná, ovocná se sušenou švestkou v závěru. Chuť je velmi strukturní, ovocná s pikantní kyselinkou na konci.

Hrozny pochází z vlastních vinic – používáme původní metody – bez selektovaných kvasinek a enzymů – zrálo v 100% akátovém sudu vyrobeného na Moravě a ze dřeva, které na Moravě vyrostlo. Cukernatost hroznů při sběru 24,8° ČNM

Doporučujeme k chuťově výrazným úpravám masitých pokrmům.

Vinařství SYFANY bylo založeno v roce 2009 společně s rodinou farmou, která vznikla v roce 1990 a nese stejné jméno. Nachází se v obci Vrbice na Břeclavsku. Všechny vinice obhospodařují od roku 2004 v rámci systému integrované produkce. Zaměřili se na výrobu kvalitních přívlastkových vín z hroznů, vypěstovaných ve vlastních vinicích. Kladou maximální důraz na kvalitu hroznů z redukované sklizně, šetrné zpracování a použití tradičních technologií. Vína mají charakteristickou plnost, kterou dodává vínu jeho vysoký extrakt.

Vinař Vinařství Syfany
Země původu Moravská vína
Vinařská oblast Velkopavlovická
Odrůda Frankovka
Vinařská obec Vrbice
Viniční trať Úlehle
Obsah alkoholu 12,5 %
Kyseliny 5,8 g/l
Zbytkový cukr 0,3 g/l
Obsah cukru suché
Ročník 2013
Teplota 16 - 18° C
Archivace 5 - 10 let
Objem 0,75 l
Třída nefiltrované
Alergeny Oxid siřičitý

Doporučujeme k

Sýry Hovězí maso Vepřové maso Zvěřina Skopové
Frankovka 2013
tip
akce
-31%
Původní cena 239,- Kč s DPH
Dostupnost: Vyprodáno
Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN

Doprava po Praze ZDARMA

Vážení zákazníci,
obnovujeme provoz naší vinotéky, pro osobní odběry bude otevřeno v pondělí a ve středu vždy mezi 17 a 19 hodinou, prosíme však o dodržování hygienických opatření, vše pro vás máme připravené. Stále můžete využívat výdejních míst Uloženky nebo dopravu domů přes Messengera.

Navíc pro naše pražské zákazníky i nadále nabízíme rozvoz po Praze ZDARMA A to při nákupu nad 250 Kč.

zavřít