El Miracle Organic Verdejo 2018

Barva vína je zlatavá se zelenkavými tóny. Jde o typického zástupce mladého vína odrůdy Verdejo. Ve vůni nalezneme exotické ovoce jako ananas či mango. Lehká, ale přesto plná chuť medu a citrusů s lehkým tónem zelených jablek je typická pro mladá vína odrůdy Verdejo. Téměř nekončící chuť v závěru s příjemnou dochutí dokresluje dojem z tohoto mladého, ale velmi podařeného vína.

Víno Nature Organic Verdejo, jak již název napovídá, je organické víno vyrobené z jedné z nejvíce zastoupených odrůd ve Španělsku.

Ideální víno pro každodenní konzumaci, zejména před jídlem dokáže nabudit vaše chuťové buňky a dodá jídlu úplně jiný rozměr. To ovšem neznamená, že byste ho nemohli pít jen tak samotné. Výborně doplňuje pokrmy z rýže, ryby a mořské plody obecně.

Vinař Vicente Gandía
Země původu Španělská vína
Vinařská oblast Španělsko
Odrůda Verdejo
Obsah alkoholu 11,5 %
Ročník 2018
Teplota 8-9 °C
Objem 0,75 l
Alergeny Oxid siřičitý

Doporučujeme k

Mořské plody Ryby Sýry Aperitiv
El Miracle Organic Verdejo 2018
tip
169,- Kč s DPH
ks
Dostupnost: Doprodej - skladem 12 ks
Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN

Doprava po Praze ZDARMA

Vážení zákazníci,
obnovujeme provoz naší vinotéky, pro osobní odběry bude otevřeno v pondělí a ve středu vždy mezi 17 a 19 hodinou, prosíme však o dodržování hygienických opatření, vše pro vás máme připravené. Stále můžete využívat výdejních míst Uloženky nebo dopravu domů přes Messengera.

Navíc pro naše pražské zákazníky i nadále nabízíme rozvoz po Praze ZDARMA A to při nákupu nad 250 Kč.

zavřít