Boabrisa 2016

Boabrisa je červené víno s chutí černého rybízu a švestek s náznaky vanilky, malin a černého pepře. Plná a kulatá chuť s jemnou kyselinkou krásně koresponduje s vůní. Hladké víno s příjemně dlouhou dochutí.

Boabrisa je portugalské víno vyrobené z odrůd Trincadeira, Alicante Bouschet, Aragonez s označením původu Alentejo. Portugalská vína jsou známá po celém světě a to zejména ty z Alentejo, které jsou nejúspěšnější vína v zemi. Pochází z vesnice s nejdelší vinařskou tradicí v oblasti Redondo. Pod ochranou hor Sierra dOssa ze severu a východu rostou vinice mezi chladnými zimami a teplými léty.

Boabrisa má na etiketě navigační mapu, evokující slavné portugalské navigátory, kteří ovládali moře po staletí. Název "Boabrisa" znamená v překladu „dobrý vítr“ a odkazuje na dlouhé pokolení portugalských mořeplavců.

Stříbrná medaile - WSWA Tasting Competition (USA) 2015

Vinař Vicente Gandía
Země původu Portugalská vína
Vinařská oblast Alentejo
Odrůda Cuvée (směs červených vín)
Obsah alkoholu 13,5 %
Obsah cukru suché
Ročník 2016
Teplota 15 º C
Objem 0,75 l
Alergeny Oxid siřičitý

Doporučujeme k

Drůbež Sýry Těstoviny
Boabrisa 2016
tip
  • Boabrisa 2016
Dostupnost: Vyprodáno
Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN

Doprava po Praze ZDARMA

Vážení zákazníci,
obnovujeme provoz naší vinotéky, pro osobní odběry bude otevřeno v pondělí a ve středu vždy mezi 17 a 19 hodinou, prosíme však o dodržování hygienických opatření, vše pro vás máme připravené. Stále můžete využívat výdejních míst Uloženky nebo dopravu domů přes Messengera.

Navíc pro naše pražské zákazníky i nadále nabízíme rozvoz po Praze ZDARMA A to při nákupu nad 250 Kč.

zavřít