Balíček El Miracle 120

El Miracle neboli "zázrak" je řada španělských vín, vyrobených u příležitosti 120 výročí založení vinařství.

El Miracle 120 tinto je cuvée odrůd Tempranillo a Shiraz, což dalo vínu intenzivní třešňovou barvu s fialovým okrajem. Ve vůni je patrné lesní ovoce s kořenitými tóny černých oliv, typických pro odrůdu Shiraz. V chuti jsou patrné lesní plody a kouřové tóny dubu. Chuť je vyvážená a velmi dobře strukturovaná.

El Miracle 120 rosado je cuvée odrůd Garnacha a Shiraz. Zářivá růžová barva s fialovými odlesky spolu s vůní zralých malin a třešní báječně koresponduje s chutí. V chuti opět nalézáme maliny a zralé třešně doplněné o příjemnou kyselinku. Elegance a svěžest chuti je ještě více umocněna bohatou a dlouhou dochutí.

El Miracle 120 blanco je španělské cuvée odrůd Chardonnay a Sauvignon Blanc. Ve vůni jsou patrné tóny tropického ovoce jako ananas nebo broskev s nádechem pomerančového květu. Bohatou chuť doplňuje svěží kyselinka a zbytkový cukr, který je v dokonalé rovnováze s kyselinami.

Dárkové balení Balíček El Miracle 120 obsahuje:

1x El Miracle 120 tinto 2016, Vicente Gandía
1x El Miracle 120 rosado 2018, Vicente Gandía
1x El Miracle 120 blanco 2017, Vicente Gandía

Součástí balení je dárková krabička s logem vinařství, balíček je tedy připravený k okamžitému předání obdarovanému.

Obsah 3x lahev 0,75 l
El Miracle 120 blanco 2017, <span>Vicente Gandía</span>
tip
Dostupnost: Vyprodáno
Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN

Doprava po Praze ZDARMA

Vážení zákazníci,
obnovujeme provoz naší vinotéky, pro osobní odběry bude otevřeno v pondělí a ve středu vždy mezi 17 a 19 hodinou, prosíme však o dodržování hygienických opatření, vše pro vás máme připravené. Stále můžete využívat výdejních míst Uloženky nebo dopravu domů přes Messengera.

Navíc pro naše pražské zákazníky i nadále nabízíme rozvoz po Praze ZDARMA A to při nákupu nad 250 Kč.

zavřít