Degustace Rioja a Tempranillo - 18.2.

Na vaše četná přání a dotazy jsme se rozhodli připravit degustaci vín z oblasti Rioja. Shodou okolností připadá termín konání 18.2.2014 na Den pití vína, tak proč ho důstojným způsobem neoslavit. Přijďte na vlastní ústa okusit 4 vína z La Rioja a 4 vína odrůdy Tempranillo z různých koutů Španělska v příjemném prostředí v centru Prahy a rozhodně nebudete litovat.

Na vaše četná přání a dotazy jsme se rozhodli připravit degustaci vín z oblasti Rioja. Shodou okolností připadá termín konání 18.2.2014 na Den pití vína, tak proč ho důstojným způsobem neoslavit.

Přijďte na vlastní ústa okusit 4 vína z La Rioja a 4 vína odrůdy Tempranillo z různých koutů Španělska v příjemném prostředí v centru Prahy a rozhodně nebudete litovat.

Přestože je Rioja jednou z nejznámějších vinařských oblastí Španělska, patří také k jedné z nejmenších. Vína z oblasti Rioja patří k nejznámějším a nejkvalitnějším vínům z celého Španělska. Podobně jako Rioja je známa odrůda Tempranillo, která patří ve Španělsku k jedné z nejvíce pěstovaných červených odrůd.

A co budeme ochutnávat?

 

Cena za degustaci je 200,- na osobu a platí se na místě.

 

Jelikož je počet míst omezen, rezervujte si místo včas na telefonu 777 30 31 30 nebo e-mailu: info@taberna.cz

 

Termín konání degustace:

18.2.2014 od 19 hodin do 22 hodin (nebo i déle)

 

Kde se degustace koná:

Vinotéka Spiritus Vinus

Bělehradská 98, Praha 2 (5 minut pěšky od stanice metra I.P. Pavlova)

 

Fotografie z předešlých degustací najdete na naši FB stránkách Taberna.cz

Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN