Degustace Cuvée desetkrát jinak

  Zveme vás na degustaci devíti nejlepších španělských cuvée z vinařství Vicente Gandía plus jednoho netradičního vína s příchutí pomerančů, která se uskuteční ve čtvrtek 23.2.2017 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

Pro nabroušení chuťových pohárků jsme připravili organickou CAVU. Dále budou následovat tři bílá vína včetně jedinečného nočního sběru. Růžové víno s chutí a vůní jahod bude malou přípravou na vína červená. Zlatým hřebem budou čtyři exklusivní červená cuvée. Sladkou tečkou pak bude fortifikované víno s chutí pomerančů Naranja z vinařství Cruz Conde. Je rozhodně se na co těšit!

Přijďte s námi a našimi víny strávit příjemný večer v uvolněné atmosféře. Kromě chuťového zážitku si odnesete spoustu informací o vínech, která ochutnáte a mnoho zajímavého o jejich původu.

Seznam degustovaných vín spolu s podrobnějšími informacemi naleznete v pozvánce v příloze. Fotografie z předešlých degustací najdete na našich FB stránkách Taberna.cz nebo u nás na webu v sekci Degustace.

 

Cena za degustaci je 300,- na osobu

Počet míst je omezen na 16, tak prosím neotálejte s rezervací.

Vstupenky je možné zakoupit online na adrese http://www.kupsilistek.cz/akce/cuvee-desetkrat-jinak-21/

nebo si můžete místa závazně rezervovat na emailu info@taberna.cz, kde prosím, uveďte i telefonní kontakt na Vás.

Termín konání degustace:
23.2.2017 od 19 hodin
do 22 hodin

 

Kde se degustace koná:
Vinotéka Taberna (... fakt dobrý víno ...)
Koněvova 289/3, Praha 3
(zastávka Tachovské náměstí, autobus 133,175 a 207 nebo zastávka Rokycanova, autobus 136)

Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN