Degustace vín v centru Prahy

Pořádáme degustace španělských a moravských vín v příjemném prostředí v centru Prahy. Zde naleznete přehled již proběhlých degustací a informace o plánovaných degustacích

 • Valentýnská degustace třináctého února

  Valentýnská degustace třináctého února

  Letos sice 14.2. nevychází na čtvrtek, ale tím se nechte znervózňovat. Můžete naši čtvrteční degustaci využít jako přípravu na pátek. Jak se lépe připravit na Valentýna, než strávit večer se sklenkou dobrého vína? Připravili jsme tematické občerstvení a výzdobu, tak vezměte přátele, partnery nebo jen známé a přijďte.

 • Degustace

  Degustace

  Zveme vás na degustaci moravských vín ročníku 2016 ze Střední vinařské školy Valtice, která proběhne v úterý 3.10.2017 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

 • Degustace Cuvée desetkrát jinak

  Degustace Cuvée desetkrát jinak

    Zveme vás na degustaci devíti nejlepších španělských cuvée z vinařství Vicente Gandía plus jednoho netradičního vína s příchutí pomerančů, která se uskuteční ve čtvrtek 23.2.2017 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

 • Novoroční degustace světových červených vín

  Novoroční degustace světových červených vín

    Zveme vás na objevitelskou průřezovou degustaci po třech kontinentech s devíti červenými víny z Argentiny, Chile, Španělska, Moravy, Rakouska, Itálie, Izraele, Severní Ameriky a Jižní Afriky, která se uskuteční ve čtvrtek 26.1.2017 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

 • Předvánoční degustace

  Předvánoční degustace

  Ani Děda mráz ani Santa Claus, nám nosí dárky Papá Noel. Jako již tradičně přijel Papá Noel o něco dříve, a proto si vás dovolujeme pozvat řízenou degustaci španělských bílých, červených a fortifikovaných vín, která se uskuteční ve středu 21.12.2016 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

 • Degustace vín řady El Miracle

  Degustace vín řady El Miracle

    Zveme vás na řízenou degustaci španělských vín řady El Miracle neboli „zázrak“, která se uskuteční ve ve středu 26.10.2016 od 19 hodin

 • Degustace Champagne a sekty

  Degustace Champagne a sekty

    Zveme Vás na řízenou a částečně srovnávací degustaci šumivých vín. Degustace se uskuteční ve čtvrtek 14.7.2016 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

 • Ochutnávka z vinařství Hoya de Cadenas

  Ochutnávka z vinařství Hoya de Cadenas

    Zveme vás na řízenou degustaci španělských vín z vinařství Hoya de Cadenas. Degustace se uskuteční ve čtvrtek 9.6.2016 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

 • Degustace vín ročníku z Vinařské školy

  Degustace vín ročníku z Vinařské školy

  Ochutnávku právě nalahvovaných vín ročníku 2015 z Vinařské školy Valtice jsme připravili na čtvrtek 12. a 19. května. Připraveno pro vás bude 8 vzorků bílých vín a 2 růžová.

 • Degustace BIO a biodynamických vín

  Degustace BIO a biodynamických vín

    Zveme vás na řízenou degustaci organických, bio a biodynamických vín. Degustace se uskuteční ve středu 13.4.2016 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

 • Degustace Chardonnay a Cabernet Sauvignon

  Degustace Chardonnay a Cabernet Sauvignon

  První letošní degustace se ponese v duchu Chardonnay a Cabernetu Sauvignon.

 • Poslední degustace roku 2015

  Poslední degustace roku 2015

    Zveme vás na poslední letošní degustaci španělských a portugalských vín. Degustace se uskuteční ve středu 16.12.2015 od 19 hodin v naší vinotéce jen 5 minut od stanice metra Florenc.

 • Degustace na téma ’Cuvée kam se podíváš’

  Degustace na téma ’Cuvée kam se podíváš’

  Oni o prázdninách nepřijdete o možnost ochutnat skvělá španělská vína, popovídat si o nich a třeba se i něco nového dozvědět. Termín je ve středu 22.7. od 19 hodin.

 • Tempranillo 8x jinak

  Tempranillo 8x jinak

  Pro měsíc červen jsme připravili ochutnávku na téma Tempranillo, vzhledem k velkému bude ve dvou termínech, a to 24.6. (nyní již plně obsazen) a 30.6. 2015

 • Nevšední degustace španělských vín

  Nevšední degustace španělských vín

  Srdečně vás zveme na nevšední řízenou degustaci španělských tichých vín a cavy řady El Miracle, která se uskuteční 24.11.2014 od 18 hodin v kouzelném prostředí vinárny Dobrý ročník v Havlíčkových sadech.

 • Fotky z degustace Vinařské školy

  Fotky z degustace Vinařské školy

  Koncem dubna jsme se sešli, abychom ochutnali mladá vína Vinařské školy Valtice. Vše se ale netočilo jen kolem těch mladých, na své si přišli i milovníci starších ročníků a na závěr jsme si neodpustili malé překvapení.

 • Jarní degustace moravských vín

  Jarní degustace moravských vín

  Srdečně Vás zveme na řízenou degustaci vín ze Střední vinařské školy Valtice, která se uskuteční 24.4.2014 od 19 hodin ve vinotéce Spiritus Vinus na zastávce metra I.P.Pavlova.

 • Fotky a dojmy z únorové degustace

  Fotky a dojmy z únorové degustace

  Navzdory olympijskému hokejovému utkání jsme se sešli v hojném počtu a ochutnali jsme vína z oblasti Rioja a vína odrůdy Tempranillo.

 • Degustace Rioja a Tempranillo - 18.2.

  Degustace Rioja a Tempranillo - 18.2.

  Na vaše četná přání a dotazy jsme se rozhodli připravit degustaci vín z oblasti Rioja. Shodou okolností připadá termín konání 18.2.2014 na Den pití vína, tak proč ho důstojným způsobem neoslavit. Přijďte na vlastní ústa okusit 4 vína z La Rioja a 4 vína odrůdy Tempranillo z různých koutů Španělska v příjemném prostředí v centru Prahy a rozhodně nebudete litovat.

 • Fotky a dojmy z prosincové degustace

  Fotky a dojmy z prosincové degustace

  Letošní poslední degustace se konala opět ve vinotéce Spiritus Vinus a to 17.12. Opět jsme si ji skvěle užili, spoustu toho ochutnali, trochu si zasoutěžili a hlavně se výborně bavili.

 • Pozvánka na prosincovou degustaci 17.12.2013

  Pozvánka na prosincovou degustaci 17.12.2013

  Dovolujeme si Vás po pozvat na další degustaci španělských vín, tentokrát v lehce předvánočním duchu, jelikož vybraná vína k nám přiveze sám Papá Noel (ne Santa ani Děda Mráz, ale sám Papá Noel)

 • Listopad 2013

  Listopad 2013

  28.11.2013 se uskutečnila první degustace španělských v roce 2013, vládla příjemná atmosféra, ochutnávala se skvělá vína a skvěle jsme se bavili.

Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme!
EN